ציפויים לדפוס
דפוס קונבנציונאלי:בנירעותק פותחו יכולות ציפוי (Top Coating) לחומרי פנים כמו פוליפרופילן (PP) ופוליאתילן (PE), על מנת להקנות להם יכולת ספיחה והיאחזות של צבעים/דיו במגוון שיטות דפוס קונבנציונלי לרבות Flexo , UV letterpress, silkscreen ועוד.

הציפויים שפותחו בנירעותק הינם איכותיים ובעלי אורך חיי מדף גבוהים (לפני הדפוס).
פורמולות הציפויים וטכנולוגיית הציפוי שפותחו על ידי נירעותק שומרים על איכות פני השטח המקוריים ומאפשרים דפוס איכותי.

דפוס דיגיטאלי:שוק התוויות מתפתח במהירות ומתאים עצמו לדרישות המשתנות של עולם הצרכנים. התווית על גבי המוצר משמשת חלון ראווה פרסומי, עם השפעה רבה על נכונותו של הצרכן לרכוש את המוצר. הדפוס הדיגיטלי על מצעי מדבקות נחשב כיום לפתרון הדפסה פרודוקטיבי ואיכותי ביותר להפקת תוויות.
ההתקדמות המהירה של הטכנולוגיה והפקה דיגיטלית של תוויות, כיום, אינה רק פתרון משלים לשיטות קונבנציונליות, אלה הופכת במהירות לעמוד השדרה של התעשייה.

מיתרונותיה הבולטים של טכנולוגיה זו הינה היכולת להעביר גרפיקה מורכבת בתהליך פשוט יחסית לדפוס וכן ביצוע עבודות יחסית קצרות בעלות נמוכה יחסית לדפוס הקונבנציונאלי.

עם זאת טכנולוגיית הדפוס הדיגיטאלי דורשת הכנה מוקדמת לפני השטח על מנת שהדיו יאחז על המצע בעת ההדפסה. לשם כך, יש לצפות את המצע בחומר מיוחד המקנה לו יכולת ספיחה והיאחזות של הדיו.

בנירעותק פותחו ציפויים ייעודיים למגוון מצעים- נייר וחומרים פלסטיים כמו פוליאתילן (PE) ופוליפרופילן (PP). הציפויים שפותחו על ידנו בשילוב טכנולוגיית הציפוי ידועים בחיי מדף ארוכים וביכולתם לקלוט את הדיו באופן מיטבי.
הדפס